Екологічне утеплення

Розміщено 1 Вересня, 2019

Команда Ecoheater стверджує, що в екологічні технології і раніше в моді!

Хтось, звичайно, може продовжувати себе тішити думкою, що в найближчому майбутньому медицина винайде «чарівну вітамінку» від усіх хвороб, і тому зараз не актуально думати про своє здоров’я. Упс, поправка! За останні 50 років, в порівнянні з глобальним технічним прогресом, в цій області нічого обнадійливого не відбулося!

Ласкаво просимо в еру «людини думаючої»! «Людина думаюча» живе сьогоденням, цінує життя і піклується про себе і своїх близьких зараз. Який сенс помирати від раку в 59 *, півстоліття мучитися від алергії або страждати від невідомих хвороб? А адже саме це і є доля середньостатистичного громадянина. Що ви п’єте? Що ви їсте? Де живете? Як проводите вільний час? 90% закриють цю статтю, чи не дочитавши до кінця; ну що ж, це природно – за законами «джунглів» виживає найсильніший.

Це блог про Ваш правильно утепленоий будинок. Далі ми опишемо, чому саме целюлозний утеплювач ековата є єдино вірним рішенням при утепленні будинку і доведемо небезпеку альтернативних варіантів.

Екологічність. Матеріал, в основі якого – целюлоза, безсумнівно, безпечний для здоров’я. Що станеться з папером при коливанні температур від -50 до +50? Нічого, адже це натуральний продукт! Що станеться з бетоном, цеглою або дерев’яним каркасом будинку? Теж нічого! Тепер візьмемо пластик – ще з 90-х років ** відомо, що пластик в ході нагрівання випаровує токсичні речовини на зразок аміаку або фенолу. До речі, якщо у Вас є діти, нагадаємо, що з пластикового посуду для немовлят спеціально витягають Бісфенол-А – дуже небезпечна речовина, здатна взаємодіяти з навколишнім середовищем і приводити до непоправних наслідків. Тим не менш небезпечний пластик оточує кожного з нас.

Багато людей безтурботно оточують себе пластиком – ставлять металопластикові та поліпропіленові труби (замість сталевих і мідних), встановлюють металопластикові вікна, зберігають воду і їжу в пластикових баклажках і т.д. – ну що ж, залишається поставити «пластикові стіни». Прогрес диктує свої умови, і усвідомлений вибір робити багатьом нема коли.

Ековата Ecoheater складається на 81% з паперу та повністю екологічна. Ecoheater в якості матеріалу використовують тільки якісний папір. Здоровий вибір утеплювача існує.

Енергозбереження та теплоізоляція. «Людина думаюча» використовує гроші з розумом. Вибираючи ековату, вона отримує не тільки екологічний, але і безшовний утеплювач, за своїми теплоізоляційними властивостями не поступається жодному з представлених на ринку. При грамотному укладанні ековата не дає усадки і Ваш будинок бдуе під захистом від холодів цілий рік – це все одно, що побудувати будинок з дерев’яних брусів. Жителі Канади і США живуть в будинках, утеплених ЕКОВАТОЮ вже близько 30 років і не поспішають щось змінювати. Якщо взяти піноплекс або мінвату – безшовного утеплення не вийде, Ваш будинок буде втрачати тепло. За показниками теплопровідності, щільності ековата знаходиться на одному рівні з іншими утеплювачами.

Звукоізоляція. Про достоїнства ековати в плані захисту від вуличного шуму досить багато інформації. Наведемо єдиний приклад звукоізоляції, де в якості стандарту використовують ековату – звукозаписні музичні студії. Ековата має унікальний показник звукоізоляції, що залишає всі інші утеплювачі далеко позаду, при цьому є «дихаючим» матеріалом.

Особливості монтажу. Дійсно, утеплення ЕКОВАТОЙ пов’язано з деякими труднощами, тому багато будівельних компаній вважають за краще працювати з більш шкідливими, але простими у роботі утеплювачами. У рядовий будівельної компанії немає обладнання для задування і вологого нанесення ековати: куди простіше замовити дешево плити мінеральної вати або пінопласту і встановити недешево їх клієнту – деякі з-за націнки на роботи змушені утеплювати свій будинок самі, хоча там й роботи небагато. Мінвати відомі небезпекою скляною пилу, яка утворюється при монтажі.

Що стосується ековати, якщо є обладнання (Тайфун), то робляться порожнини і утеплюювач просто задувається в усі порожнини і щілини, якщо обладнання немає – виконують ручну укладку. Перевага задування за допомогою обладнання – безшовне укладання високої щільності, що не дає усадку протягом багатьох десятиліть. Ecoheater при роботі використовує дане обладнання, тому гарантує високу якість робіт.

Антисептичні властивості і пожежна безпека. Використання звичайної целюлози було б пов’язано з ризиком псування матеріалу шкідниками і розведенням кліщів, тому папір просочують антисептиком і антипіреном. Це попереджає розвиток цвілі, не дає заводитися комахам. Бура і борна кислота, використовувані в папері, абсолютно безпечні для людини при відсутності прямого контакту, не виділяють випарів при звичайних температурах (від -50 до +50, матеріали змінюють стан лише при 400-600 градусах, або в водному розчині). Рівень пожежної безпеки за рахунок наявності в складі борної кислоти високий і відповідає рівню інших матеріалів.

* Середній вік смерті від раку в СНГ (за даними на 2000 рік)

** знайдіть інформацію доктор Фабріціо Мерло і доктор інженерних наук Стефано Маццони